Hakkımda

2007 den bugüne blogger dünyasındayım. Yazmayı seviyorum. Değişen yıllarla birlikte ihtiyaçlarda değişiyor tabi buna istinaden ben de yazma sanatına devam derken her geçen yıl büyüyen blogum ile farklı iş kollarına da girerek blogum üzerinden ticarete de başladım. Eskiden sadece yazıyordum. Artık blogum üzerinden TR ve Avrupa pazarına ürünlerde satmaya başladım. Bu nedenle piyasada birebir tedarikçisini, üreticisini bulduğum ürünleri amazon pazar yeri aracılığı ile satışlarını gerçekleştirirken blogum üzerinden de müşteri bulmaya çalışıyorum. Kesinlikle bir ön yargınız olmasın. Trendyol hepsiburada amazon gibi platformlarda alışveriş yapmamamızın en büyük sebebi bu sitelerin müşteri politikaları gereği güven kazanmış olduklarından insanlar komisyon ödeyerek alışveriş yapıyor. Ben hem pazar yerlerinde hem de blogum üzerinden pazarını araştırdığım ürünleri tedarik ederek satış yapıyorum. Web sitem üzerinden de güvenle alışveriş yapabilir benimle istediğiniz zaman iletişim kurabilir satın almak istediğiniz ürün ve hizmetler hakkında canlı destek ile daha detaylı bilgi alabilir ve satışa sunduğum ürünleri 3D güvenli ödeme ile web sitem üzerinden de temin edebilirsiniz.

Faydeon'un Misyonu: Uzun vade de blogumda yine sizlerle yazılarla buluşurken tedarik ettiğim kolay ve müşteriye ulaştırabilir ürünler araştırıp satışlar yaparak pazar da küçük de olsa bir müşteri pörtföyü oluşturmaya çalışıyorum. İlerleyen yıllarda işlerimi büyütür isem tamamen web sitem üzerinden çalışarak hayatımı idame ettirmeye çalışacağım.

 

Kimim Ben

Merak ediyor musunuz kim olduğumu. Faydeon’un kurucusuyum. Hayatımla ilgili bilgi edinmek isterseniz. Geniş özetli olmasa da kısa hayat hikayem bu sayfada

 

Blog

Bilgimi becerimi ve elimden geleni yazıp paylaştığım aynı zamanda başımdan geçen tecrübeleri yazıya çevirip anlattığım yer. Benim başıma gelen sizin de başınıza gelirse nasıl yaparsınız diye blog okurlarına bedava bilgi ve tecrübelerimi anlatıyor ve herkesin anlayacağı bir dil de yazmaya çalışıyorum. Faydalı bulduklarınızda yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı esirgemeyin lütfen. 

Blog Mağaza

Tedarik işlemlerinden kargoya, müşteri memnuniyetinden referans toplamaya kadar her şeyiyle kendim ilgilendiğim çaycısından işletme müdürüne kadar her işi tek başıma yaptığım dijital mağazam. Tedarik ettiğim ürünlerin çoğunu pazar yeri amazonda satıyorum. Ancak amazona komisyon ödemeden direkt tedarikçisinden ya da üreticisinden almak isterseniz direkt Blog Mağazamdan satın alabilir hatta benimle iletişim kurarak kafanıza takılan her konuda ilgi ve destek alabilirsiniz. Dürüst bir şekilde kimseye bulaşmadan kimseyle rekabet etmeden internet dünyasında bulunabilir olmaya ve bu blog yazarlığımı kullanarak blog mağazamda ürün satamaya çalışıyorum. Mağazamda beğendiğiniz ya da aradığınız bir ürünü daha ucuza bulursanız aradaki farkı direkt size iade edeceğim. 


Bi Mola

Molada, günlük hayatın rutinlerinden bıkıp bunaldığımda günceler yazarım.  Geneli günlük yaşam olurken bazen de zülfiyare dokunurum. Bi öğle arası kahvenizi alıp bahçede otururken gözünüze takılabilirim. Çoğu zaman kendi anılarımı yazarken okuyanlarda kendi hayatlarından alıntılar bulabilir. Sonuçta herkes gibiyim ben de, Bazen yüzünüzde bir tebessüm bazen de gözlerinizde bir buğu bırakabilirim. Ruh halinizin seçtiği yazılara göre molada kahvenizin yanında bir sohbet balonu olabilirim. Daha çok ruhunuza hayatınıza dokunacak bir dil kullanarak yazmaya gayret ediyorum.

نموذج الاتصال