Başlıklar

Size yazı etiketlerini tanıtayım. Hangi etiketler altında neler yazıyorum bundan bahsedeyim.
Günce:Bu etiket altında günceler yazıyorum. Günlük olaylardan günlük hikayelerden, sizlerinde karşılaştığı konulardan bahsediyorum. Daha sade ve öz bir anlatım dili kullanıyorum.

Mola: Günlük hayatta verdiğim mola saatlerinde yazdığım yazılar bu etiket altında yayımlanıyor. Bazen küçük bir yürüyüş sırasında topladığım kelimeleri burada cümlelere dönüştürüyorum. Daha çok ruhunuza hayatınıza dokunacak bir dil kullanarak yazmaya gayret ediyorum.

Objektif: Gündeme ait olayları, gündem belirleyen konuları, hiç kimseyi karşıma almadan tamamen insani değerler eşiğinde objektif (tarafsız) olarak yazıya dökmeye çalışıyorum. İlerde bu etiket altında yazdığım yazılar için hiç bir okurumun bana küsmesinden yana değilim. Kendi öz eleştirinizi yapıyormuşcasına düşünebilirsiniz.

Onun Hikayesi: Bu etiket altında, üçüncü kişilerin hayatlarından, onların yaşadığı olaylardan bahsediyorum. Genel olarak bana gelen özel mesajları derleyip, yazıya dökmemi isteyen arkadaşların hayat hikayelerini herkesin severek okuyabileceği bir dil de anlatmaya çalışıyorum.

Tecrübeli Bilgiler: Bu etiket altında ise, tamamen kendi yaşadığım tecrübeleri paylaşıyorum. Eğer ilerde benim yaşadığım tecrübelerden başınıza gelenler olur ise nasıl baş edeceğinize dahil tüyolar vererek hayatınızı kolaylaştırmaya çalışıyorum.  

Saklama Süresi Bitenler: Bu etiket altında kendi yaşadığım ve olayın üzerinden en az on yıl geçen hikayelerimi anlatıyorum. Bilirsiniz devlet arşivleri de aynı mantık ile çalışır. 10 yılı geçen evraklar ya imha edilir ya da kamuoyunun bilgisine açılır. Ben de aynısını yapıyorum. Saklama süresi dolan hikayelerimi burada paylaşıyorum.

Yorumlar

Benzer Yazılar

Pazar Pikniği

Binance vadeli işlemler

Ağlıyorum