Cooper yangın alarm izleme yazılım programı

 
Yangın Alarmı Nasıl çalışır

Alarm sistemine entegre çalışan yangın dedektörü, evindeki duman ve ani ısı değişikliklerini fark eder ve anında Pronet Alarm Haber Alma Merkezi’ne sinyal gönderir. Pronet hızla sana ulaşır ve tehlike halinde itfaiyeyi adresine yönlendirir. Sen evdeyken yangın olması halinde de şifre paneli üzerindeki “itfaiye” butonuna bastığında Alarm Haber Alma Merkezi’ne sinyal gider ve hızlıca itfaiye yönlendirmesi yapılır.


Yangın Güvenliği ve Koruma


Yangın Dedektörü, seni ve sevdiklerini güvende tutmana yardımcı olur. Yangına sebep olabilecek herhangi bir durumda hareket dedektörleri ve duman / yangın dedektörleri dumanı algılar ve Alarm Haber Alma Merkezi’ne sinyal gönderir. Alarm Haber Alma Merkezi de seni durumdan anında haberdar eder. Böylelikle büyük felaketlere yol açılmadan tehlikenin önüne geçmiş olursun.


Kolay/Kablosuz Kurulum


Günümüz teknolojisiyle, alarm sistemin kablosuz, pille çalışan yangın dedektörleri kullanılarak birbirine bağlanır. Bu özellik, kablo bağlantı seçeneği olmayan evlerde de sistemlerin birbirine bağlanmasını kolaylaştırır. Ayrıca şık ve estetik bir görünüm sağlar.


Kesintisiz Teknik Destek


Sisteminle ilgili bir sorun veya arıza yaşadığında endişe etmene gerek yok. Uzman teknik ekibimiz Türkiye’nin neresinde olursan ol sana 7/24 kesintisiz destek sağlar


Yorum Gönder

Mesajınız iletildi admin kontrolünden sonra yayımlanacaktır. Teşekkürler.

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال