Binance Kaldıraç Nasıl Yapılır ve günlük hedefler ile günlük kazanç Nasıl Sağlanır

Binance kaldıraç dediğimiz Binance marjin işlemi ile küçük kazançları nasıl sağlayabilirsiniz size bunu açıklamaya çalışacağım. Öncelikle okuyan herkese merhaba bugün hava bahara döndü 4 nisan 2022 tarihinde çalıştığım ofisin boş bir odasında yazıyorum size. Herkesin bildiği gibi her ne kadar kaldıraç kumardır deseler de hayır kardeşim kaldıraç kumar değil grafik bilen insanların günlük küçük kazançlar ile hayatının idamesini sağladığı gelir kapısıdır. Binace marjin ile nasıl kazanç sağlarım diyorsanız öncelikle teknik analiz ve bir kaç indikatörü bilmeniz gerekir ve vaktiniz oldukça bol bol bir dk lık mumlar izlemenizin size grafik kısmında çizdiği resimleri ezberlemenize yardımcı olmanızı sağlar. Böylelikle küçük bir cüzdan ile günlük hedefler yakalayabilirsiniz. Bu kısmı biraz açarsak Marjin işlemde günlük hedef sizin aylık gelirinizle doğru orantılıdır. Örneğin aylık 10k maaş aldığınız bir işinizin olduğunu düşünelim düşünelim bu güncel kur ile 700 dolar eder. 700 doları 30 ile bölersek gün de 25 dolar eder. GÜnlük piyasada bu parayı kazanmak aklını kullanan insanlar için çok kolay. Cüzdanınızda minumum 300 dolar olması yeterlidir. Şimdi gelelim ben cüzdanımdaki 250 dolar ile bir günlük yükseliş piyasasında sabahtan akşama kadar 650 doları nasıl aldım. Bunu size basit bir hesap ile anlatayım. 

Binance Marjin İle İşlem Açma

Geçtiğimiz cumartesi günü piyasa azıcık yeşillendi fırsat bu dedeim daldım. Bir haftadır küçük short işlemler dışında işlem açmıyordum. Baktım haftalıkta grafik yeşerdi hem de aylık mum yanmış dalayım dedim. Tabiki en sevdiğim majör coinim ol DOT a saldırdım. Şimdi resme bakalım işleme nasıl girmişim. 

Resimde gördüğünüz gibi DOT coine fırsat piyasası diyerek 250 dolarlık cüzdanın yarısı ile 1 dk lık mum grafikten işleme girdim. Giriş 21.88 ilk zarar kes stopum 21.86 yani fiyat giriş yerimin altına giderse eksi 10 dolar ile zarar kesiyorum ve işlem otomatik kapanıyor. 1 dk lık grafikte piyasa iyi olduğu için long işleme girdim. ve fiyat 22 ye doğru gitmeye başladı karım 45 dolar olunca hemen kar stopunu yükselttim. Yani dedim ki fiayat bir önceki direnç seviyesi olan 21.90 a gelirse 15 dolar kar ile işlemi kapat. Ama fiyat geri çekilmedi ve karım oldu 45 dolar aslında 45 dolar benim için iyi bir rakam hemen orada işlemi kapatıp günlük karımı alıp çıkabilirdim. Bu kez öyle yapmadım. Fiyat 22 doları geçince kar stopumu artı 35 dolara çekip bıraktım. Bu kez şunu dedim. Fiyat geri çekilirse artı 35 dolar kar ile işlemi kapatmasını isteyip bıraktım. Daha da güzeli oldu.
Binance marjin işlemimi gün sonunda 650 dolar kar ile yeter deyip kapattım. Adım adım marjin de nasıl para kazanılır analatalım.

Fiyat Yükselirken Marjin İşlemde Kar Stopu Yükseltme

Şimdi ben öğlen markete gidip geldiğim de piyasa daha bir güzel canlanmış benim 45 dolar kar 100 doları geçmişti. Sonra ne yaptım kar marjinim 250 dolara geldiğinde yeter. dedim. Aslında burada %75 kar alma  yapabilirdim. Tabi marjin işlemde kar aldığınız zaman marjin bakiyeniz düşer ve piyasa yine yükselmeye devam ederse vereceği karda bu oranda değişir. Ancak ben bu kaldıraçlı işlemimde kar almadım. Kar oranım 250 dolara geldiğinde kar stopumu 200 dolara çektim ve karımdan 50 dolarlık bir zararı göz önüne alarak işlemi açık tuttum. Peki sonra ne oldu. 


Günlük Hedefler İle Binance Kaldıraçtan Güzel Kazançlar Sağlaybilirsiniz.


Bakın şimdi kar oranım 300 dolar oldu ve kardan riske attığım 50 dolara karşılık 50 dolar daha kazandım. Ve kar stopumu 250 dolara koyup oğlumu parka götürdüm. Peki akşam döndüğümde nolmuştu. 

Tam 665 dolar eve gelip bunu gördüğümde mutluluktan deliye dönmüştüm. Düşünseniz tam bir maaş çok güzel bir kazanç. NOramalde ben bu parayı fiziksel ortamda kazanmak için bir ay çalışırken ve Binance kaldıraçta günlük 25 dolar limit ile bir ay da düzenli olarak bir maaş ek gelir etmeye çalışırken güzel giden piayasada aklımı kullanarak bir gün de kazandım. Bu aradaki xem coine açtığım long işlemi eksi 6 dolarda stop oldu. 

Binance Kaldıraçtan finalede 665 dolar kar ile günü kapattım. İşte bu şekilde hırslarınıza yenilmeden düzenli istikrarlı günlük hedef limitlerle kazanıp piyasadan çıkarsanız. Kaybın peşine düşmeden sağlıklı bir şekilde gün de bir saatinizi bu işe ayırarak işlem açıp karınızı alıp çıkarsanız çok güzel dönüşümler elde edebilirsiniz. Mutlu haftasonları dilerim sevgilerle Başka Binance marjin işlem yazımda görüşürüz. 

Yorum Gönder

Mesajınız iletildi admin kontrolünden sonra yayımlanacaktır. Teşekkürler.

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال