Yazar Tanıtım

 Hımh Hımh Hımh. Benim ben benden habersiz buralara gelen okurlarım. Benim. Yokum gelemiyorum pek. Aslında zamansızlık ağırlık verdiğim başka bir proje var. Hele onları bir bitireyim. Hayallerime giden adımlara az kaldı. Bu ara sizlerde iyisinizdir umarım. Yaşamak ağrısı işte. Pandemi yoruyor bizi. Sarılmaları unuttuk. Herkes birbirinin gözüne çinli gibi bakıyor. Bu günler geçecek üzülmeyin. Veba avrupasında insanlar kırılıp geçerken bile bir şekilde tedavisi bulunmuş ve bugün vademecumlara tanı ve tedavisi eklenmiş...
Her şey güzel olacak üzülmeyin.
Kalbinizi strese sokmayın...

Niye buradayım başlığın adı neden yazar tanıtım. Size yeni yazarımızı tanıtmak istiyorum. Size Sisyphus'tan bahsedeyim. Kendisi ile bir sohbetimiz oldu. bu konulardan bahsedince aslında onun da bir blogger olduğunu öğrendim ve teklifte bulundum. Yaz dedim kimse okumasada olur yeter ki içinde tutuma. Bilirsiniz sadece yazarken sözü kesilmez insanın. Kendisi henüz 30 yaşlarına girmek üzere olan bir yazarımız. Yazılarını okuyorum. Anlatım dili güzel okurları yazılarının içine çekebiliyor. özellikle son yazısı "Gece Gelenler" çok güzel anlatılmış. 
Peki kim bu Sisyphus, Bir mitolojik kral ismi gibi gelse de o, ODTÜ maden mühendisliği mezunu çok genç bir arkadaşımız. Doğma büyüme başkentli. okul bittiğinde bir süreliğine Afrika da bir altın madeninde mühendislik yapmış bir ormanın içinde melankolinin dibine vurmuş biri olsa da döndü yurda. 
Şuan THY de pilot, pandemiden dolayı dinlenme evresinde kitap kurdu olmuş durumda. 
Her geçen gün daha güzel yazıları ile benim de onun biraz olsun iç dünyasına ait bilgiler ediniyorum. Ve daha biraz uzak olsakta lokasyon olarak bu sayfa onu daha iyi tanıma şansı verdi bana. Umarım daha güzel şeyler çıkarır ortaya zamanla...

Sisyphus'a benim mesajıım: Son yazını ve yazı dizilerini okudukça seni daha güzel tanıyorum dostum. Bir dostoyewski olmasanda kitaplarındaki betimlemelerden ressamların tablo çıkardığı gibi, sen yazdıkça daha güzel resimler çıkacak ortaya. Kasma kalemini bu duvarda bizi tanıyan yok. Say ki; yasama kürsüsündesin burada yazdıklarından yargılanma hükmü yok. Dilediğini dilediğin dil de yazabilir, istersen ağız dolusu sövebilir, dilersen ceketini yağmurlara asıp tehlikeli şiirler okuyabilirsin. Burada anlattığın hikayeler buradan dışarı çıkmayacak. Seni tanımak senden güzelmiş. :) umarım uçmaya başlayınca da farklı ülkelerin havalimanlarında yine bir şeyler karalarsın arada bir buraya. :)

Peki sizin var  mı Sisyhpus'a mesajınız. Hadi yazın bu başlığın altına dilediğinizi sorabilirsiniz ona. :)

Yorumlar

Benzer Yazılar

Binance vadeli işlemler

Arabanmı var Oku O zaman

Tellerin Arkasından 3 - Instagram